Strona główna » Sprzątanie mieszkania – Lublin

Sprzątanie mieszkania – Lublin

MIESZKANIE

Posprzatajmi.pl to miejsce, w którym możesz zamówić sprzątanie mieszkania, kawalerki czy apartamentu w Lublinie i okolicach

Nasz portal to platforma, służąca do zamawiania usługi sprzątania mieszkania w Lublinie i okolicach. Sprawdź – to niezwykle łatwe. Możesz zamówić online sprzątanie domu lub mieszkania już za 150 zł. Usługa jest dostępna w we wszystkich dzielnicach Lublina jak i sąsiadujących powiatach i miejscowościach. Pracownicy posprzatajmi.pl wykonają zamówione przez Ciebie usługi.

Złóż zlecenie i wykorzystaj zyskany czas

Wybierz dzień i przedział czasowy który najbardziej Ci odpowiada a my postaramy się spełnić te oczekiwania. Zadzwoń do nas lub wyślij emaila. Do wyceny potrzebujemy takich informacji jak wielkość mieszkania, stopień zabrudzenia i zakres. Wtedy będziemy w stanie oszacować ile będzie kosztowało Twoje sprzątanie. Cena zależy od ilości czasu potrzebnego na wykonanie usługi. Masz też możliwość wyboru opcji dodatkowych takich jak: sprzątanie tarasu lub balkonu, mycie kominka, prasowanie i składanie, mycie okien, pranie i rozwieszanie. Ważne jest zaznaczenie czy posiadasz środki czystości. Jeżeli ich nie masz, niczym się nie martw – Sprzątacz zabierze je ze sobą.

Zaufaj nam – nasza platforma to sprawdzeni Fachowcy

Mamy sieć zaufanych Osób Sprzątających. Na profilu naszej firmy w Google znajduje się system opinii – możesz zobaczyć oceny pokazujące jakość naszych Fachowców. Zachęcamy także do zapoznawania się z rekomendacjami i opiniami innych Klientów. Sam również możesz wystawiać oceny i zamieszczać opinie po każdym zleceniu. W wyniku tych działań możesz wpłynąć na jakość naszych usług sprzątających.

Sprzątanie mieszkania od 150 zł.